top of page

Yaklaşık 3 yıl AR-GE’sini yürüttüğümüz ve bu süreç içerisinde alt yapısını tamamlayıp yakın zamanda satışa sunduğumuz kozmetik markamız CarlottaRoux®, Kalıcı Oje ve Protez Tırnak ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Türkiye’de; ambalajından ürün kalitesine, 200’den fazla renk çeşidi ve sunduğu hizmetlere kadar farklılık yaratan ve kısa zamanda

A Plus Güzellik Salonlarının ve Tırnak Merkezlerinin tercihi haline gelen bir marka olmayı başarmıştır.  

CarlottaRoux® Ailesi, her geçen gün, gelen talepler doğrultusunda ürün gamını geliştiriyor, daha iyisini üretmek ve mükemmeli sunmak için daha çok çalışıyor.  

During this process, the R&D studies of which we have been conducting for nearly 3 years, we have completed the infrastructure of and put to market CarlottaRoux®, our cosmetic brand, that provides our customers with all products that are needed in terms of Permanent Nail Polish and Extended Nails. 

With its package and product quality, more than 200 color options and the services it provides in, it has become a brand that created difference and became the choice of A Plus Beauty Shops and Nail Centers in Turkey.   

In line with the demands arriving each day, the CarlottaRoux® Family improves its product range and exerts considerable efforts to manufacture the better and provide the perfect. The objective for the first 5 years is to engage in exportation and to be ranked amongst World's top 3 Brands. 

bottom of page