top of page

 

Hiç şüphesiz kişisel bakımda büyük önem taşır tırnaklar. Ve onları renklendirmek, güzelliğimizin en son tamamlayıcı adımıdır. Ancak bunu yapmak çoğu zaman kadınlar için çileye dönüşür. Manikürün ardından kuruması için dakikalarca uğraşılan ama çoğu sefer bozulmadan kalmayan, daha ertesi günü çıkan, soyulan tırnaklar.. Kadınların kabusu.

Yeni nesil UV teknolojisi ile hayatımıza giren kalıcı jel oje ile; kolay, pürüzsüz, haftalar boyu dayanıklı, soyulmayan, sıfır kuruma süresi ile kadınlarımıza büyük kolaylık sağlayan bir uygulama.       

 

Dünyanın bir çok ülkesinde yaygın olarak kullanılan “Jel Oje” Türkiye’de henüz 3-4 yıldır uygulanıyor. Buna rağmen bu yeni trend ülkemizde de giderek yaygınlaşıyor.

 

Bunun birçok nedeni var. Sürekli oje yenilemeye vakti olmayan ama bir taraftan bakımlı, daha uzun süre dayanan ve ışıldayan tırnaklara sahip olmak isteyen ve elbette tırnak sağlığını düşünen bayanlar tercih ediyor. Çünkü Jel oje, normal ojenin aksine toksik trio denilen zararları maddeleri içermediği ve tırnağa nüfuz etmediği için, tırnak sararmaları, kırılmaları olmuyor. Aksine tırnak üzerinde koruyucu bir kalkan görevi görerek, tırnağın yapısını bozmadan nefes almasını ve sağlıklı uzamasını sağlıyor. Tırnakları katmanlara ayrılanlar, çizgili ve çukurlu tırnakları olanlar, ince ve zayıf tırnaklara sahip olanlar, tırnakları yavaş uzayanlar ve tırnak yeme alışkanlığı olanlarda düzenli kullanıldığında tırnakların güçlenmesini sağlıyor. Tabi burda uygulamacının, ojeyi uygularken hijyen kurallarına dikkat etmesi, uygulamayı doğru şekilde yapması ve ojenin çıkarılma işlemi sırasında tırnağı zedelemeden özel solüsyonuyla çıkarmaya özen göstermesi önem taşıyor.  

 

Jel oje 3 adımda uygulanıyor. Birinci adım Base Coat. Alt katman olarak adlandırılan bu jel, tırnak ve renklendirici jel arasındaki koruyucu katman görevini görerek tırnağın yıpranmasını önlüyor. Çıkarma esnasında da ojenin rahatça temizlenmesine olanak sağlıyor. UV makineyle 2 dakika, LED makineyle 1 dakika kuruduktan sonra üzerine jel oje sürülüyor. Onun da kuruma işlemi bittikten sonra en son kat olan Top Coat uygulanıyor. Top Coat, ojenin kalıcılığını arttırdığı gibi, ojenin çizilmesini, soyulmasını engelliyor, aynı zamanda haftalar boyu pırıl pırıl tırnaklara sahip oluyorsunuz.

 

Biz CarlottaRoux® ailesi olarak öncelikle tırnak sağlığına önem veriyoruz. Bu yüzden ürünlerimiz Fransız Laboratuvarlarında özel testlerden geçmiştir. Sonrasında tırnağın renklendirilmesi size kalmış..  Renk skalamızı, yine dünya modasını takip eden ve aynı zamanda Türkiye pazarındaki pazarlama faaliyetlerini birlikte yürüttüğümüz Fransız işbirlikçi firmamız “PreludeWorld W” ile belirliyoruz.

Çok yakında Türkiye pazarında yerini alacak olan PreludeWorld W, yetenekli ve hevesli kadın girişimcilerimiz için meslek kazandırma adına sosyal sorumluluk projeleri içeren pazarlama planları üretiyor. Bu işbirliği sayesinde kadınlarımıza daha fazla iş imkanı sunmayı hedefliyoruz.

 

Her şey, elleriyle mucizeler yaratan kadınlarımızın hayatlarına renk katmak için…

YENİ TREND “KALICI JEL OJE”

bottom of page